Топ

Кресло плетеное из лозы. " Гармония". Арт: 1349
2 000 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Арт: 1349
+380 (67) 280-04-61
Неля - +380 (67) 259-09-62Неля
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Садове крісло плетене з лози це відмінний вибір для відпочинку в саду, на терасі, балконі, чи на дачі.
Унікальний дизайн, ручна робота, екологічно безпечний виріб- ось відмінні особливості плетених стільців і крісел з лози.
Плетене крісло з лози стане не тільки унікальним елементом інтерєру, вашого заміського будинку або квартири, але й принесе вам насолоду від відпочинкув в кріслі ручної роботи.
Залишається зробити тільки вибір до душі !!! в нашому каталозі стільців та крісел.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Лоза |
| Пользовательские характеристики | |
| ширина сидіння | 50 см |
| ширина загальна | 65 см |
| висота з урахуванням спинки | 85 см |
| глибина сидіння | 42 см |
| каркас | дерево (бук) |
| висота до сидіння | 42 см |
| висота сидіння | 43 см |
| Вес | 8 кг |
| Тип плетеного материала | Лоза |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Основные атрибуты | |
| Цвет мебели | Натуральный |
| Состояние | Новое |
| Мягкая подушка сиденья | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴






