Новинка

Корзина плетеная из лозы "Лора" Арт:4060
800 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Арт:0-162
+380 (67) 280-04-61
Неля - +380 (67) 259-09-62Неля
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плетені кошики з лози це практична річ для повсякденного використання різного напрямку.
Розмір:
- Довжина 40 см
- Ширина 30см
- Висота плетіння 22 см
- Висота з ручкою 32 см
Вишукане плетіння представленого виробу не може обійти вашого погляду. Не залишайте себе без подарунку!!!
Наш Інтернет-магазин пропонує вашій увазі тільки вишукані, практичні,та багатофункціональні кошики для використання та прогулянок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Корзина |
| Материал | Лоза |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 22 см |
| Длина | 40 см |
| Цвет | Натуральный |
| Форма | Овальная |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴






