
Корзина плетена Великодня з лози
1 050 ₴
- В наличии
- Код: Арт: Н 22
+380 (67) 280-04-61
Неля - +380 (67) 259-09-62Неля
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корзина плетена з цільної лози.
в наборі з декором
Свічка Великодня продається окремо
Розмір свічки: Довжина 25см, товщина 4 см
Вартість свічки 120 грн
Розмір корзини
- Довжина 36 см
- Ширина 26 смм
- Висота плетіння 16 см
- Висота з ручкою 28 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Корзина |
| Материал | Лоза |
| Ширина | 26 см |
| Высота | 16 см |
| Длина | 36 см |
| Цвет | Натуральный |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴








