
Корзина Голендер плетена з лози з чохлом. Арт:0-185
1 600 ₴
- В наличии
- Код: Арт:0-185
+380 (67) 280-04-61
Неля - +380 (67) 259-09-62Неля
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корзина голендер з цільноі натуральної лози в наборі з чохлом та салфеткою, виконані в національному Українському стилі.
Розмір:
- Довжина 38см
- Ширина 27см
- Висота плетіння 17см
- Висота з ручкою 31см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Корзина |
| Материал | Лоза |
| Ширина | 27 см |
| Высота | 17 см |
| Длина | 38 см |
| Цвет | Натуральный |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴









