Кошик для домашніх тварин. Універсальний у використанні кошик виготовлений з природнього матеріалу лози, що є гіпоалергенним та безпечним для місцеперебування вашого улюбленця. Дверцята кошика виготовлені з металу. Надійне і кріпке дно кошика дозволяє до навантаження 40 кг для перенесення тварин.
Розмір: Д - 47 див.
Ш - 43 див.
В - 44см.
В - з ручкою 47 див.
Діаметер віконця 25 сі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Форма | Овальна |
| Сезон | Демісезон |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Лоза |
| Тип | Кошик |
| Розміри | |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






