Табурет плетений з лози крім своєї краси, володіє такою важливою характеристикою як ергономічність. Така унікальність та особливість виражається в здатності до амортизації, робить легкий витончений ажурний плетінь стілець, здатним легко витримати понад 120 кг, та й прослужити вам вірою і правдою більше трьох десятків років.
Стілець плетіння з лози, оброблений лаком для більш довговічного захисту та практичності.
За бажанням клієнтів може бути натуральним.
Висота табурета 44 см,
Глибина 32 см,
Ширина 32 см,
Ширина і довжина сидіння 32х32 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Стан | Нове |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






