Комод з лози з п'ятьма шухлядами додасть легкість, красу кольору, світла і тепла в інтер'єр і стиль не тільки заміського будинку, але і звичайної квартири. Можна без будь-яких побоювань купити комод з лози, який буде служити одвічним нагадуванням про єднання з природою. Плетений комод має екологічністю і безпекою, що роблять його ідеальним кандидатом у дитячі кімнати та спальні.
Плетений комод з лози з п'ятьма лотками. Скриньки виймаються для зручності складання речей.
Арт:1257
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина шухляд | 34см |
| висота шухляд | 18см |
| Вага | 10 кг |
| Шухляда | 5 шт. |
| Ширина | 950 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Полиця | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴








