Плетена етажерка з лози на чотири полки, стане прикрасою вашого приміщення. Практична багато функціональна етажерка ручної роботи з лози впишеться в будь-який інтер'єр приміщення.
Матеріал лоза, каркас дерево (бук).
Розмір:
Висота 130 див.
Ширина 60 див.
Глибина 38 див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Полиця | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴






