Плетена хлібниця - диспенсер з соломи.
Плетена хлібниця виготовлена з соломи природнього походження, що є екологічно чистим матеріалом.
Розмір:
Д 28-29см.
Ш16-17см.
У 8-9см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Лоза |
| користувацькі характеристики | |
| Матеріал виробу | солома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴






