Плетена хлібниця з цільної вибіленої Еко-лози.
Розмір:
Довжина 41-42см
Ширина 33см.
Висота з кришкою 13-14см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Накладна |
| Матеріал | Лоза |
| Колір | Білий |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴






