Стіл плетений обідній з лози.
Матеріал лоза, каркас дерево (бук).
Розмір:
Довжина 120см. Ширина 70см. Висота 70см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Тип плетеного матеріалу | Лоза |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Полиця | 1 шт. |
| Висота столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴





