Ящик плетений каркасний кутовий з лози.
Матеріал: лоза
Каркас дерево бук.
Розмір:
Висота 50см
Глибина 36х36см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Лоза |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 50 см |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Трикутна |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴









