Корзина плетена з цільної лози в наборі з декором.
Розмір:
Довжина 37см
Ширина 25см.
Втсота плетіння 14см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 37 см |
| Колір | Натуральний |
| Форма | Овальна |
| Особливості | З ручкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴










