Корзина плетена з білої лози Голендер.
Розмір
- Довжина 30см
- Ширина 24см
- Висота плетіння 15см
- Висота з ручкою 27см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Натуральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









